Agencja Barmańska

Kompleksowa obsługa barmańska


 Masz pytania, chcesz dopytać o ofertę barmańską? Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz bądź zadzwoń już dziś!

Telefon Flair Company 724 484 571

 email Flair Company pokazy@adamslowik.pl


najnowsze trendy w modzie barmańskiej— barmaństwo molekularne

Sposób picia alkoholu zmieniał się na przestrzeni wieków. W państwach starożytnych picie rozcieńczonego wina z wodą było tak powszechne, jak dziś spożywanie wody czy herbaty do jedzenia. Po wielu setkach lat zmniejszyła się częstotliwość pitych trunków alkoholowych. Dziś coraz częściej spotkać się można z drinkowaniem, niż spożywaniem alkoholu w postaci shotów.

 

 

Nowe trendy barmańskie - barmaństwo molekularne

 

Barmani chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom ulubieńców kolorowych drinków, stworzyli odrębną dziedzinę sztuki barmańskiej, jaką jest barmaństwo molekularne. Dymiące się kieliszki z ulubionym napojem alkoholowym, smak whisky zamknięty w galaretowatych kuleczkach oraz drink w postaci spaghetti— to tylko niektóre z wymyślnych sposobów na pokaz barmański.

 

 

Drinki molekularne

 

Drinki molekularne mają nietypowy wygląd oraz teksturę, dzięki czemu doznaje się całkiem nowych doświadczeń w spożywaniu przepysznych koktajli. Jeśli jesteś fanem tradycyjnych smaków drinków, ale szukasz niepowtarzalnych doznań wizualnych oraz tekstur, to pokaz barmański z wykorzystaniem podstaw fizyki oraz napoi alkoholowych, z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Drink bar od Flair Company zaserwuje na weselu, przyjęciu czy innym evencie pokaz barmański z wykorzystaniem sztuki molekularnej.

 

 

 

Zapraszamy na nasze strony i zapoznanie się z ofertą profesjonalnych usług barmańskich na każdą imprezę.

  • drink bar,
  • open bar,
  • pokazy barmańskie,
  • bar catering,
  • fontanny alkoholowe i czekoladowe,
  • i inne.

flaircompany.com

adamslowik.pl