Agencja Barmańska

Kompleksowa obsługa barmańska


 Masz pytania, chcesz dopytać o ofertę barmańską? Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz bądź zadzwoń już dziś!

Telefon Flair Company 724 484 571

 email Flair Company pokazy@adamslowik.pl


Top 10 drinków

Najlepsze drinki - Flair Company

 

 

Top 10 drinków ! 

Już na przełomie XV i XVI wieku spirytus winny zmienił swoje przeznaczenie z leku na napitek. Rozpoczęto eksperymentować dodając do niego substancje aromatyczne i smakowe: miód, soki owocowe, korzenie, zioła, a nawet śmietanę, mleko czy jaja. I tak po wielu próbach narodziły się dzisiejsze klasyki – najpopularniejsze koktajle. Znasz je wszystkie?

 1. Margarita - meksykański koktajl alkoholowy na bazie tequili, lakieru typu triple sec i soku z limonki lub cytryny. Charakteryzuje ją sposób podania – na brzegu kieliszka powinna znajdować się crusta czyli sól na soku z limonki.
 2. Cosmopolitan – koktajl na bazie wódki, soku żurawinowego, curacao triple sec i soku z limonki. Bohaterki „Seksu w wielkim mieście” nie bez powodu nie wyobrażały sobie wieczoru  bez Cosmo.
 3. Mojito – pochodzący z Kuby koktajl na bazie białego rumu, syropu cukrowego lub cukru, limonki, mięty i wody gazowanej. Wyróżnia się orzeźwiającym słodko-kwaśno miętowym smakiem.
 4. Pina Colada – Karaibski smakołyk uważany za oficjalny drink narodowy. Delikatną konsystencję zawdzięcza rumowi, śmietance kokosowej i sokowi ananasowemu.
 5. Caipiriha – pochodzi z Brazylii, winowajcą jego owocowego posmaku jest wódka z trzciny cukrowej cachaça.
 6. Krwawa Mary – jeden z najbardziej znanych drinków świata, polecany również na tzw. „dzień po”. Na ten ciekawy koktajl składa się wódka, sok pomidorowy i przyprawy.
 7. Cuba Libre – lepsza nazwa rumu z colą J
 8. Martini – legenda agenta 007, wstrząśnięty, nie mieszany J Jest to mieszanka ginu z wermutem.
 9. Sex on the Beach – dla tych wolących słodkie smaki, przygotowuje się go z wódki, sznapsa brzoskwiniowego i kilku soków owocowych.
 10. Manhattan  klasyk z Nowego Yorku rozpowszechniony przez Franka Sinatrę. Przyrządza się go na bazie whisky z dodatkiem wermutu.

Masz swój ulubiony? A może lubisz za każdym razem próbować nowych smaków? Jesteśmy gotowi na wyzwania najbardziej wymagających klientów – przekonaj się sam! Drink bar sprawdzi się na każdej imprezie, to niezwykła atrakcja zarówno dla oczu jak i dla kubków smakowych naszych gości.

 

Pełna oferta kompleksowych usług barmańskich naszej agencji znajduje się na stronie: flaircompany.com

Oferujemy m.in.:

 • drink bar,
 • open bar,
 • pokazy barmańskie solo i w tandemie,
 • bar catering,
 • fontanny alkoholowe i czekoladowe.

 

Pozdrawiamy

Zespół Flair Company 

Adam Słowik