Agencja Barmańska

Kompleksowa obsługa barmańska


 Masz pytania, chcesz dopytać o ofertę barmańską? Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz bądź zadzwoń już dziś!

Telefon Flair Company 724 484 571

 email Flair Company pokazy@adamslowik.pl


Pokazy barmańskie na weselu w Krakowie

W ostatni weekend uświetniliśmy wesele Kasi i Mateusza z Krakowa pokazem barmańskim!
 
Młodzi poznali nas wcześniej – byli na jednej z imprez na której Flair Company miało swoje 5 minut, chyba im się spodobało bo zaprosili nas na swój wielki dzień J
 
Pokaz na weselu musi być przemyślany i dopięty na ostatni guzik – dosłownie J Dlatego też dopinamy ostatni guzik naszych koszul i montujemy nasz własny drink bar.
 
O umówionej godzinie rozpoczęło się show. Goście bawili się znakomicie – był nawet bis!
 
Open bar działa całą noc! Staramy się sprostać wymaganiom gości, tych, którzy proszą nas o inwencję twórczą – spokojnie, mamy jej sporo J i tych, którzy pozostają przy klasykach. Panie wolą delikatniejsze i słodsze propozycje jak Sex on the Beach, a Panowie, te mocniejsze jak Long Island.
 
U nas nawet maluchy piją drinki! Serio! Oczywiście bezalkoholowe… Na pytanie „Mamo, tato czy ja też mogę?” możesz śmiało odpowiedzieć „Jasne!” Kolorowe i smaczne drinki bezalkoholowe zachwyciły niejednego szkraba!
 
Zawsze staramy się by ten dzień był wyjątkowy i mamy nadzieję, że i w tym przypadku choć trochę się do tego przyczyniliśmy.  Kasiu, Mateuszu – jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 
Pokaz barmański na weselu - Flair Company
 
 
 
 
Dziękujemy za współpracę :)
 
 
 
 
 
Tagi :
 
Barmani na wesele, barman, pokazy barmańskie, Adam Słowik, Flair Company