Agencja Barmańska

Kompleksowa obsługa barmańska


 Masz pytania, chcesz dopytać o ofertę barmańską? Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz bądź zadzwoń już dziś!

Telefon Flair Company 724 484 571

 email Flair Company pokazy@adamslowik.pl


BARMAN

Przybliżając znaczenie pojęcia BARMAN

Pozornie bycie barmanem to proste zajęcie i zabawa. Jednak by być naprawdę dobrym w tym fachu, koniecznie trzeba mieć do tego predyspozycje osobowościowe. Trzeba również poświęcić mnóstwo czasu na praktyczne doskonalenie swoich umiejętności, oraz poszerzanie wiedzy teoretycznej.
Dobry barman jest jak psycholog – by nim być trzeba kochać ten zawód, oraz posiadać umiejętność słuchania i rozumienia drugiego człowieka.

Barman i jego główne zadania

Podstawowymi obowiązkami barmana jest obsługa klientów w barach, restauracjach. Przyrządzanie i serwowanie gościom lokalu rozmaitych drinków w zależności od zamówienia , alkoholowych bądź bezalkoholowych.
Dobry i profesjonalny barman powinien również dbać o dobrą atmosferę w lokalu, rozmawiać z gośćmi, oraz serwować drinki według autorskich przepisów, receptur i pomysłów.

Barmaństwo i jego kierunki

Na świecie barmaństwo już uległo pewnej kategoryzacji. Można wyodrębnić dwa kierunki:
- barmaństwo klasyczne - konieczne jest posiadanie wiedzy o rodzajach alkoholi, umiejętność łączenia różnych składników drinków,
- freestyle - oznacza coś więcej niż robienie i podawanie drinków, jest to sztuka pokazu zręczności barmańskiej, oraz tworzenie radosnej atmosfery na przyjęciu.

Pracując na stanowisku jako barman: liczy się ciągłe doskonalenie swoich umiejętności które często okupione są ciężką pracą. Jedynie to gwarantuje osiągnięcie prawdziwego sukcesu. Pomimo, że praca jest ciężka, ale z drugiej strony ciekawa, która pozwala poznać wielu ludzi, także tych ze świata show biznesu.

 

Sprawdź także pełną ofertę usług barmańskich na flaircompany.com.