Agencja Barmańska

Kompleksowa obsługa barmańska


 Masz pytania, chcesz dopytać o ofertę barmańską? Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz bądź zadzwoń już dziś!

Telefon Flair Company 724 484 571

 email Flair Company pokazy@adamslowik.pl


Pokaz barmański Warszawa- impreza firmowa

1939672 1648421488728049 8598685510239695336 o

 

 

07.02.2016r. 

  Ponownie zawitaliśmy do stolicy aby na imprezie firmowej zorganizować pokaz barmański oraz OPEN BAR. Warszawa jest miastem wymagającym lecz nie jest to dla nas przeszkodą, każde zlecenie jest dla nas najważniejsze i traktujemy go jakby było jedyne!

  Po zakończonym show przez 6 godzin serwowaliśmy autorskie koktajle lecz każdy kto przychodził do naszego baru wspominał o pokazie barmańskim który zrobiliśmy. Pozytywne opinie cieszą nas bardzo i oby więcej takich imprez. Nasze usługi barmańskie w Warszawie dopiero się rozkręcają, ale dostajemy wiele zapytań o zorganizowanie show oraz drink baru w stolicy- więc będziemy tam wracać!

 
 Szukasz pomysłu na event? Warszawa już znalazła doskonałe rozwiązanie! Pokazy barmańskie- Warszawa, to była impreza!
 
Pozdrawiam
 
Adam Słowik
 
 
 
 
 
 
Pokaz barmański Warszawa, Warszawa pokazy, pokaz w Warszawie, pokaz barmański, pokazy barmańskie, barmani na event, barman na event, barman do wynajęcia, barman flair, barmani flair, flair show, atrakcja na impreze w Warszawie, atrakcja na event Warszawa, atrakcja na wesele Warszawa, atrakcja na bankiet Warszawa, Warszawskie show, show na imprezie, mobilny barman, mobilni barmani w Warszawie, pokaz barmanów, pokaz barmana, barman show, barman , flair, Warszawa, event Warszawa, pokaz barmański na imprezie w Warszawie, pokaz barmański Warszawa