Agencja Barmańska

Kompleksowa obsługa barmańska


 Masz pytania, chcesz dopytać o ofertę barmańską? Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz bądź zadzwoń już dziś!

Telefon Flair Company 724 484 571

 email Flair Company pokazy@adamslowik.pl


Bar Fighters 2016 Championship back to the GAME

12540346 10207991449854673 870520498 n
 
 Bar Fighters to Międzynarodowy turniej barmański. Celem projektu jest pokazanie barmaństwa z innej strony. Flair to bardzo widowiskowa sztuka, barman przyrządzając drink wykonuje rozmaite ewolucje butelkami, kubkami oraz pozostałym ekwipunkiem jaki znaleźć można za barem.
 
 Efektowna sztuka Flair ma już swoich zwolenników na całym świecie. Przyrządzanie drinka nie musi być nudne i monotonne. Zawodnicy którzy biorą udział w konkursach zapraszani są na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe aby swoimi pokazami urozmaicać przedsięwzięcia, bankiety, imprezy firmowe czy chociażby wesela. Pomysł na zorganizowanie konkursu barmańskiego w Rzeszowie narodził się już w 2010 roku. 
 
 Do organizacji II Edycji dołączył się Miłosz Kulczycki oraz Adam Brańczyk. Zorganizowanie I Edycji- Bar Fighters 2013 Grand Open możliwe było dopiero w kwietniu 2013 roku w klubie Kula w Rzeszowie. Zwyciężył Adam Brańczyk, drugie miejsce zajął Krzysztof Drabik a trzecie Dariusz Owczarek. W imprezie zorganizowanej przez barmanów dla barmanów udział wzięło 18 zawodników z Polski i Europy. Pula Nagród wynosiła 2500 zł + nagrody rzeczowe Sędziowie w składzie: *Radosław Podlaski * Marcin Dąbek * Paweł Stępień II Edycja to już wydarzenie Światową skalę. Bar Fighters 2014 Championship zorganizowano małym lecz bardzo efektownym składem: Dołożyliśmy wszelkich starań aby turniej odbił się fajnym echem a zawodnicy, goście odwiedzający oraz sponsorzy wyrażali pozytywnie opinie na temat Bar Fighters 2014 Championships. Turniej zorganizowaliśmy w Rzeszowie w hotelu Bristol. Tym razem uczestników było już 90 z 19 krajów. * USA * Wielka Brytania * Niemcy * Argentyna * Czechy * Białoruś * Japonia * Finlandia itp… Ponadto w turnieju udział wzięły barmanki oraz duety barmanów. Pula nagród wynosiła 15000 zł. Zwyciężył Tom Dyer z Wielkiej Brytanii i zgarnął 4000 zł plus mobilny bar o wartości 2000 zł. Drugie miejsce zajął Deniss Trifanovs a trzecie Václav Abraham . Best female powędrowało do Agnieszki Bochniak a najlepszy tandem to Ivars Rutkovskis oraz Martins Rozenvalds. Sędziowie w składzie * Tomasz Małek * Roberto Gonzalez * Olivier Pluck * Slava Titov * Sergiy Sydorenko * Przemysław Sysło Spisali się na medal i ogłosili bardzo sprawiedliwy werdykt. III Edycja tego niesamowitego wydarzenia odbędzie się w kwietniu 2016 r w Klubie LUKR w Rzeszowie. Przewidujemy udział 100 zawodników z całego świata.
 
Na imprezie nie zabraknie niezapomnianych emocji. Przygotowaliśmy trochę niespodzianek, więc musicie tam być!
 
Do zobaczenia:)
 
 
Adam Słowik
 
 
 
 
 
 
Pokaz barmański, pokazy barmańskie, barman na wesele, barmani na wesele, flair show, adam słowik, flair, atrakcja na wesele, atrakcje na wesele, atralcka na event, atrakcje na event, atrakcja na imprezę, atrakcje na imprezę, barman, barmani, barmanki, barmanki flair, barman flair, show, flair show, bartender show, bartenders show, barman do wynajęcia, barman mobilny, mobilni barmani, open bar, drinki, drink, zamów barmana